Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Rrezikonte jetën, deputetja shqiptare përfundon me sukses operacionin në tru

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, ka ndalë me sukses nga operacioni i tumorit në kokë, që i rrezikonte jetën.

Familjarë të aktores dhe deputetes kosovare kanë bërë të ditur se operacioni ka kaluar me sukses dhe se Matoshi, tani ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Lajmin e ka konfirmuar edhe i dashuri i aktores, Keith Groeneveld, i cili ka bërë një postim ku shkruan “faleminderit Zot”.

Kujtojmë që deputetja vetëm pak ditë më parë njoftoi se përsëri pas 9 vitesh do duhet të luftonte me tumorin që i i ishte rikthyer.

Sapo dha lajmin trishtë gjithë artistë dhe qytetarët i dolën në mbështetje deputetes, teksa i uronin shërim të shpejtë.’

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img