Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Rrezikohet fshati në Sarandë, policia rrethon piromanin që ndezi 15 vatra zjarri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fshati Kalasë në Sarandë është i rrethuar nga flakët, ndërsa policia mësohet se ka identifikuar autorin e zjarrvënieve të qëllimshme.

Tre vatra të mëdha zjarri rrezikojnë një lagje të fshatit Kalasë në Sarandë. Mësohet se policia ka rrethuar tashmë personin e dyshuar si zjarrvënës, që sipas banorëve të fshatit ka ndezur plot 15 vatra.

Zjarrfikëset nga Saranda kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për vënien nën kontroll të flakëve.

Më shumë

spot_img