Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Rrethuar nga policët, me flokët gërshet, maskë, syze dielli e me kokën ulur, momenti kur Fjolla Morina mbërrin në gjyq (FOTOT-VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8a622f78c062aa3072e2ca80cfea99eb

Këto janë pamjet kur këngëtarja Fjolla Morina paraqitet në gjyq për t’u njohur me masën e sigurisë, pasi u arrestua në pikën kufitare Morinë me 2 pistoleta.

Me maskë, syze dielli, flokë të kapura gërshet, e rrethuar nga policët dhe me kokën ulur, kështu është shfaqur sot Fjolla Morina, me një paraqitje që nuk jemi mësuar ta shohim.

Gjykata ka kërkuar që në sallë të shkojë edhe gjinekologu pasi sipas tyre nuk mjafton vetëm ekoja për të vërtetuar që ajo është shtatzënë.

Seanca është shtyrë për në orën 13:00, pasi është thirrur edhe gjinekologu. Organi i akuzës ka kërkuar “arrest me burg” për këngëtaren dhe garanci 5 mln lekë.

Mbi të rëndon akuza e “Trafik të armëve dhe municioneve”, ndonëse këngëtarja është justifikuar duke thënë se pistoletat i ka dhuratë nga një mik i saj i cili nuk jeton më.

fff.jpg

weweqerr.jpg

hjhhjk.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img