Tirana
clear sky
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
67 %
1.6kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021

Rreth nesh

Newsbomb.al është agjenci online mediatike e fokusuar në aspektin politik, social, ekonomik e kulturor.

Përmes kësaj faqeje të përditshme online, krijojmë përmbajtje të cilat informojnë, edukojnë dhe argëtojnë. Informacioni dhe lajmi i fundit te ne - me shpejtësi e saktësi, me analiza e komente profesionale.

Stafi ynë angazhohet në përmbushje të vlerave etike të gazetarisë, duke u dhënë mundësi si denoncimeve të qytetarëve, ashtu edhe komenteve të tyre, por në një mënyrë të kontrolluar.

Ju ftojmë të merrni në kohë reale, kudo që jeni dhe në çdo kohë, të gjitha lajmet e fundit nga politika, ekonomia, showbizi, kultura, arti, sporti, teknologjia, përmes kanaleve te tjera digjitale, si rrjetet tona sociale dhe aplikacioni mobile.

QËNDRO I PËRDITËSUAR

Na ndiqni

161,564FansaPëlqeje
32,450NdjekësitNdiq
2,862NdjekësitNdiq
1,350AbonentëAbonohu

Newsbomb në mobile

spot_img
spot_img