Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Rreth dy muaj i zhdukur, gjendet shëndoshë e mirë shqiptari në Greqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është gjetur shqiptari Panajot Kaleshi, i cili u zhduk në Platamona më 31 mars.

Mediat greke bëjnë me dije se 41-vjeçari u gjet në portin e Platamonës, i rraskapitur, por në gjende të mirë shëndetësore.

albsig

spring

Ai është dërguar në spitalin e Lichtohoros dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Shqiptari kishte shkuar në Platamon tek të afërmit për të punuar, por që më pas u zhduk pa lënë gjurmë.

Fatmirësisht ai është gjetur shëndoshë e mirë, ndërsa autoritetet  greke do të marrin dëshminë e shqiptarit për zhdukjen e papritur.

raj
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img