Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Rreth 69 kg kanabis, arrestohen tre shqiptarë në Greqi

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre shqiptarë dhe një grek kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat greke bëjnë me dije se rreth 68 kilogram kanabis është sekuestruar në Atikë.

Në total, nga kontrollet u gjetën dhe u konfiskuan, ndër të tjera: 68,84 kilogramë kanabis të papërpunuar, 15,250 euro, 26 gëzhoja, një revistë, 18 telefona celularë, bllokues elektronik.

Pritet që të arrestuarit të dalin para Gjykatës ku do të njihen edhe me masën e sigurisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img