Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Rrëshqitje gurësh pas shiut të dendur në aksin Kukës-Ura Zapodit, kalimi me një korsi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas reshjeve të dendura në aksin Kukës-Ura Zapodit janë regjistruar rënie inertesh dhe gurësh në sasi të mëdha.

Bëhet me dije se për shkak të rënjeve të gurëve është bllokuar rruga dhe momentalisht në këtë aks qarkullimi kryhet me vetëm një korsi.

Në vendngjarje ndodhet kompania e mirëmbajtjes së rrugës, e cila po punon për të bërë të mundur sa më parë hapjen e saj të plotë.

Më shumë

spot_img
spot_img