Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Rrëshqitje dherash, bllokohet aksi i rëndësishëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si pasojë e rrëshqitjeve të dherave për shkak të rreshjeve të dendura gjatë orëve të fundit, është bllokuar aksi Kukës-Peshkopi.

Mësohet se dherat kanë bllokuar rrugën që lidh fshatrat Bushtricë dhe ujmisht. Prej më shumë se dy orë dhjetra automjete janë bllokuar në këtë segment ku ka vërshuar edhe përroi.

Ata bëjnë apel për ndihmë për zhbllokimin e rrugës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img