Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrëshqitën në akull, 6 persona paraqiten me fraktura në spitalin e Elbasanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a13bd5dd9bdb4eb85f1cc087674aae4d

Reshjet e dëborës kanë shkaktuar problematika në shumë qytete të vendit.

Mësohet se se rreth 6 qytetarë janë paraqitur në spitalin e Elbasanit me fraktuara dhe kanë marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Pas shumë vitesh, bora zbardhi Tiranën, Durrësin, Elbasanin e Vlorën.

Në disa nga akset kryesore të rrugëve në vend kanë pasur probleme me qarkullimin e automjeteve.

Sipas informacioneve për mediat, për shkak të reshjeve të borës një pjesë e madhe e fshatrave në Elbasan kanë mungesë të energjisë elektrike.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img