Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Rrëshqet në akull teksa po luante, plagoset 10-vjeçari, dërgohet me urgjencë në Tiranë në gjendje kritike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një fëmijë 10-vjeç.

Bëhet me dije se fëmijame inicialet F.B., nga Fushë-Bulqiza, ka qenë duke luajtur në oborrin e shkollës kur ka rrëshqitur në akull dhe ka pësuar frakturë të rëndë në kokë

10-vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar në gjendje kritike në spitalin e Tiranës ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Më shumë

spot_img
spot_img