Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrëshqet autobusi dhe kamioni, bllokohet qarkullimi në Qafë Thanë, dhjetëra qytetarë të izoluar prej orësh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a00fafb2782421d00b91b2872c880cb

Reshjet e dendura të dëborës kanë shkaktuar probleme në Qafë Thanë, ku dhjetëra qytetarë kanë mbetur të bllokuar.

Raportohet se shkak për bllokimin e trafikut është bërë rrëshkitja e një autobuzi dhe një kamioni.

Qytetarët janë në pritje prej orësh për normalizimin e situatës, ndërsa shprehen se askush nuk u ka shkuar në ndihmë, madje në vendngjarje nuk ka shkuar as borëpastruesja.

Gjatë orëve të fundit Shqipëria është përfshirë nga reshje të dendura dëbore dhe mot i acartë, ndërkohë që pjesa më e madhe e akseve nacionale janë të kalueshëm vetëm me zinxhirë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img