Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Rrëshkiti në lumin Shkumbin, gjendet pas katër ditësh trupi i pajetë i të moshuarës (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Gjendet pas katër ditë kërkimesh trupi i të moshuarës në fshatin Çermë e Sipërme të Lushnjes.

Bëhet fjalë për Kimete Tarrellin, e cila rrëshkiti aksidentalisht në ujërat e lumit Shkumbin.

Prej katër ditësh polumbarët e RENEA-s dhe banorët e fshatit Çermë u zhytën në lumë për të kërkuar trupin, por vetëm ditën e sotme është nxjerrë nga uji trupi i pajetë i saj.


Më shumë