Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Rreshje shiu deri të enjten, dielli rikthehet në fundjavë

spot_img

Lajme të ngjashëm

d8770c8315a71eeaae415e74048258d2

Moti i vranët dhe rreshjet e shiut janë rikthyer në disa qytete shqiptare dhe pritet të vijojnë edhe në 4 ditët e në vijim.

E ndërsa temperaturat parashikohet të bien me 3 deri në 7 gradë celcius, rreshjet do të vijojnë në disa qytete me intensitet të lartë deri ditën e enjte.

Sipas parashikimit, dielli rikthehet në fundjavë shoqëruar me rritje të ndjeshme të temperaturave deri në 25 gradë celcius.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img