Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Rrëshitje dherash dhe dëborë, ARRSH informacion në lidhje me gjenden e rrugëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e23fb0188fc2d8f7531646174824f493

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton mbi gjendjen e akseve kombëtare.

Me anë të një njoftimi në rrjetet sociale ARRSH bën me dije se ka rënë dëborë në Kukës dhe Tropojë, por qarkullimi vazhdon normalisht.

Sakaq, bën me dije se po punohet me mjete e punëtorë në aksin Elbasan-Librazd pasi ka rënie të inerteve në rrugë, qarkullimi bëhet me dy kalime.

Njoftim mbi gjendjen e akseve kombëtare

Gjatë natës ka pasur reshje bore në qarkun e Kukësit dhe të Tropojës  është punuar për pastrimin e rrugës dhe shpërndarjen e kripës, qarkullimi vazhdon normalisht.

Po punohet me mjete e punëtorë në aksin Elbasan-Librazd pasi ka rënie të inerteve në rrugë, qarkullimi bëhet me dy kalime.

Po punohet në Berat-Çorovodë, në segmentin Strelcë-Moglicë, por pa sjellë probleme me qarkullimin.

137333743_1224277344633539_2463202410091307027_o.jpg136189903_1224277517966855_8243742670754220140_o.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img