Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Rrëmben pa dëshirë ish të dashurën nga gjimnazi, aksidentohen me makinë të rinjtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arrestohet 25 vjeçari Tahir Abazi pasi rrëmbeu pa dëshirën e saj të dashurën nga gjimnazi në Elbasan. Sipas policisë së  Elbasanit, 25 vjeçari pasi mori në makinë jashtë dëshirës ish-të dashurën e tij gjimnaziste, është aksidentuar dhe për pasojëvajza 17 vjecare mbeti e lënduar lehtë.

Abazi pasi ka shkuar me makinën tip “ Reno” në gjimnazin “Ahmet Dakli” dhe ka marrë ish-të dashurën 17-vjeçare me inicialet A.O.

Gjimnazistja duket se ka shprehur kundërshtinë e saj edhe ndërsa 25-vjeçari i jepte makinës, ku gjatë rrugës automjeti ka dalë nga rruga duke lënë të plagosur lehtë vajzën.

Më shumë

spot_img