Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Rrëmbehet shqiptari në mes të Francës, e përplasin me makinë dhe e futin në mjet, dyshohet se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 22-vjeçar shqiptar rezulton i zhdukur prej dy ditësh në Riom (Puy-de-Dome) të Francës, ndërsa autoritetet kanë akuzuar katër bashkatdhetarët e tij. Mediet francize shkruajnë se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëri nga drejtuesit e automjeteve është futur në makinën tjetër, duke  rrëmbyer shqiptarin.

Në lidhje me rrëmbimin e të riut, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, Policia ka akuzuar 4 shtetas shqiptarë, të cilët qëndronin në mënyrë ilegale në Francë. Para se të zhdukej, 22 vjeçari ka shkuar tek shtëpia e personave të dyshuar, ndërsa Policia ka caktuar ndaj tyre masën e paraburgimit.

Sipas raportimit të medieve francize, një nga pistat që po hetohet është ajo e trafikut të drogës, ndërkohë policia vijon kërkimet për gjetjen e shqiptarit të zhdukur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img