Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Rrëmbehet një vajzë në Kamëz, qytetari merr policinë në telefon dhe tregon se e futën me zor në makinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një qytetar ka telefonuar policinë gjatë ditës së sotme për t’i thënë se një vajzë e kanë futur me zor në makinë.

Sipas informacioneve për mediat, dyshohet se një vajzë është marrë peng mesditën e sotme në Institut të Kamzës.

Akoma nuk ka ndonjë lajmërim nga policia për këtë ngjarje.

Mësohet se në hyrje dalje të Tiranës janë ngritur disa postblloqe.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img