Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrëmbehet nëna shqiptare dhe djali i saj 3 vjeçar në Gjermani, u futën me dhunë në një “Audi”, ja kush dyshohet si autor

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një grua dhe djali i saj tre vjeç janë rrëmbyer.

Mediat gjermane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën e Bonit, fare pranë banesës. Bëhet me dije se është rrëmbyer Nasibe K. 34 vjeç dhe djali i saj, Ben 3-vjeç, të cilët janë rrëmbyer nga një “audi” i bardhë.

Dyshohet paraprakisht se gruaja dhe djali janë rrëmbyer për llogori të ish bashkëshortit Blerim K., 39-vjeç.

Policia shprehet se rrëmbimi ka qenë i planifikuar mirë. Një dëshmitar i ngjarjes ka thënë se një makinë tip “audi” ka ndaluar para 34 vjeçares dhe djalit dhe më pas nga makina kanë dalë dy gra të cilat me forcë i kanë futur në makinë.

Ish burri i Nasibes është një person i dhunshëm. Dhe dyshohet se ai ka planifikuar edhe pengmarrjen.

Policia po vijon hetimet në të gjithë zonat, me makinë, por edhe me dron.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img