Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Rrëmbehet në mes të kryeqytetit gazetarja e RTSH

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një gazetare e Radio Televizionit Shqiptar (RTSH) dyshohet se është rrëmbyer sot në Prishtinë.

 Sipas raportit të brendshëm të Policisë së Kosovës thuhet se 3 dëshmitarë kanë raportuar se tre persona të panjohur e kanë futur me forcë në makinën e tyre një grua dhe më pastaj janë larguar.

Policia e Kosovës konfirmon se ka gjetur një makinë e cila besohet që i takon personit të rrëmbyer. Brenda kësaj makine, Policia gjeti kartën e identitetit të një gazetareje të RTSH-së.

Ndërkohë identiteti i gazetares nuk bëhet ende i ditur nga policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img