Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Rreh keq të dashurën, arrestohet 28-vjeçari shqiptar në Itali (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

69cb7ad3b50e37fc74a0ab530dec95cc

Policia italiane ka arrestuar një 28-vjeçar shqiptar, pasi ka dhunuar të dashurën e tij.

Mediat italiane bëjnë me dije se është arrestuar Igland Bodinaku, 28 vjeç, shqiptar, por kishte vite që banonte në Itali.

28-vjeçari nuk ka duruar fundin e lidhjes me të renë dhe për këtë arye e ka rrahur atë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Gela. Pas thuasje 2 ditësh kërkimesh, i riu shqiptar është arrestuar. Ndërkaq, 27-vjeçarja ka marrë plagë të rënda në fytyrë. Bodinaku e ka rrahur teksa ajo po futej në banesë dhe pasi i ka shkaktuar plagë të mëdha është larguar.

Ndërkaq, mediat raportojnë se i riu shqiptar rezulton me precendentë të mëparshëm penal, pasi është akuzuar për dhunë në familje.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img