Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Rreh fëmijët dhe i bën për spital, arrestohet nëna (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 41-vjeçare nga Gramshi është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj dy fëmijëve të saj.

Gentjana Abazi, 41 vjeçe banuese në fshatin Snosëm Gramsh u vu në pranga nga policia.

Policia bën me dije se arrestimi i saj, u bë pasi në banesë, në kushtet e depresionit  dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizikie dhe psikologjike ndaj dy fëmijëve të saj, vajzës shtetases E.M., 18 vjeçe dhe djalit G.A., 14 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Gramshit, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhuna në familje”. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img