Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Rreh dhe kërcënon me thikë gruan, arrestohet 68-vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Librazhdit ka arrestuar një 68-vjeçar pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë.

Në pranga u vu shtetasi Harun Doda , 68 vjeç, banues në Librazhd.

Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike, si dhe gjatë konfliktit ka nxjerrë mjet prerës (thikë) dhe e ka kanosur se do ta godiste bashkëshorten e tij , shtetasen M.D., 46 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan për veprime të mëtejshme.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img