Hapësire reklamuese

Social Bomb

Rrëfimi pas mesnate i Endri Priftit: I vetmuar, i padashuruar, s’i kam bërë keq njeriu...

Shkruar nga Newsbomb

Shumë emocional Endri Prifti në këtë rrëfim, rrëfime që në fakt i bën në momente të veçanta. Si mbrëmë përshembull, orëve të vona të natës kur ka rrëfyer se ndjehet i vetmuar dhe i padashuruar ndërsa ka shtuar se s’i ka bërë keq njeriu.

“Per qef tim , i lumtur , i vetmuar , i pa dashuruar , por shume i plote nga 2 djemkat e mi qe i dua si jeten time. Jam shume i lumtur dhe i paster, se si kam bere keq asnjeriu pervecse ju kam dhene dashuri , kenaqesi dhe ndjenje shume pozitive familjare. Mua ka dhe ndonje qe mund te doje te me shikoje dhe ne var, por une do ja fal mendimin ... Ju uroj te gjitheve shendet , lumturi dhe shume shume dashuri ne jeten dhe familjet tuaja. Bonas noces amicci & amicces.”

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese