Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Rrëfimi i Sajmira Laçit: Policia ushtroi dhunë psikologjike, kryetares së LRI i ra të fikët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sajmira Laçi, kryetarja e LSI-së në Pukë, ka rrëfyer incidentin që i ka ndodhur sot, teksa po kthehej me makinë nga Fierza së bashku me kryetaren e LRI-së.

Laçi ka thënë se ndaj saj nuk është ushtruar dhunë, siç u raportua më parë në media, por forcat e policisë që kishin ngritur postbllok, i kanë ndaluar pa arsye duke ushtruar ndaj saj dhunë psikologjike.

Kryetares së LRI-së, Romina Kuçi, i kanë rënë të fikët në këtë moment dhe është dërguar në spital.

Më shumë

spot_img