Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Rrëfim i rrallë/ Vajza e Lindës zbulon marrëdhëniet me Edi Ramën dhe Zahon: Jam shumë xheloze për…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gregu është njish! I talentuar, gjithë humor të veçantë, shumë shok i mirë për mua.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img