Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Rrëfehet Valbona Selimllari: Kjo është fobia ime më e madhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Valbona Selimllari është padyshim ikona e bukurisë së femrës shqiptare, por kësaj here ajo na ka treguar më shumë për frikërat e saj.

Në një intervistë për “Mos i fol shoferit”, ish-missi ka treguar se pas lindjes së fëmijëve ajo kishte shumë frikë të udhëtonte me avion, sepse i dukej sikur diçka e keqe do t’i ndodhte fëmijëve të saj, por Selimllari ka treguar se ka arritur ta stabilizojë këtë pasiguri.

Pas lindjes së fëmijëve e kisha fobi avionin, se më dukej sikur do ndodhte diçka dhe i kisha me vete ata, e ishte një gjë jo shumë e këndshme. Mirëpo e kam kaluar, por me makinë e kam unë në kontroll gjënë dhe ndjesia është e ndryshme. Jam e qetë, se e kam unë timonin”, ka treguar Valbona.

Më shumë

spot_img