Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrëfehet vajza e Sabianit: Isha me shoqet në Bllok, një djalë më preku… Erdhi babai më mori

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c647a6bb530f037425b97c01d90029d7

Keisi Medini, vjaza e këngëtarit të njohur, Sabianit, ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme një episod të pakëndshëm që i ka ndodhur disa kohë më parë.

Në emisionin “Glamour Zone” ajo ka treguar se kur kishte dalë me shoqet në një lokal në zonën e Bllokut, një fans i saj e ka “përndjekur” në mes të natës. Kjo e ka trembur shumë modelen, e cila tha se më pas i kishte kërkuar të atit ta merrte me makinë.

“Po, ishte një rast që ka ndodhur disa kohë më parë. Isha në Bllok, me shoqet e mia dhe një djal që ishte fans, vjen dhe më prek në shpatull, pa më folur. Unë u tremba, mëpas më tha: Ti je Keisi? Po i thash. Ai dëshironte një foto, por më trembi shumë nga mënyra si erdhi dhe u prezantua. Mëvonë kur u largova me shoqet nga lokali, na ndoqi në mes të natës. Erdhi më mori babi me makinë, dhe vetëm kështu u qetësova”, është  shprehur ajo.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img