Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Rrëfehet Spartak Ngjela: Si më refuzoi në vitin e 3-të një nga vajzat më të bukura të asaj kohe, dashurinë e parë e përjetova…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Avokati Spartak Ngjela mbrëmjen e sotme ka dhënë një intervistë ndryshe nga ato që jemi mësuar të dëgjojmë, pasi ka folur për jetën e tij personale.

Ai ka treguar në “Dola te Ola” një histori se si një nga vajzat më të bukura të kohës e kishte refuzuar kur ishte në vit të tretë.

“Më tërhoqe si magnet”, ishte komplimenti i Ngjelës për vajzën, por ajo ia kishte kthyer “magneti nuk tërhiqet nga dërrasat”. Avokati tregoi se nuk u dorëzua, por shtoi “dërrasa diku ka një gozhdë” dhe kjo përgjigje e bëri vajzën të qeshte.

Përsa i përket fëmijërisë së tij, Ngjela tha se ka qenë një fëmijë shumë i ashpër, por kontakti me vajzat e ka zbutur, ndërsa tregoi se dashurinë e parë e ka përjetuar në moshën 17 vjeçare.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img