Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Rrëfehet si rrallëherë më parë Donald Veshaj: Si e ngatërroi e dashura e Romeos dhe iu hodh në qafë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

babdc55c737d6929369cf941065a94cb

Dy vëllezërit binjakë Donald dhe Romeo Veshaj janë rrëfyer si rrallëherë më parë ditën e sotme në rubrikën ‘Për drekë me mua’ të emisionit ‘E diela shqiptare’.

Teksa u pyet nga Blerina Bombaj se kur e kanë zëvendësuar njëri-tjetrin, Donaldi tregoi se kjo ndodhte shpesh në shkollë dhe sidomos në provimet e anglishtes, ndërkohë Ardit Gejbrea i ngacmoi në lidhje me partneret.

‘Ça janë këto shakara me dëme shoku Ardit. Ne na kanë ndodhur keqkuptime të tipit që Romeo ka pasur dalë me një gocë për shembull, këtu e shume vite më para ta theksojmë. Dhe ajo goca vjen e më përqafon mua dhe unë isha kështu c’a do të bëj të tërhiqem, mos ngjaj keq se ajo mendon se unë jam Romeo, të vazhdoj do t’i prish punë vëllait’, tha Donaldi, ndërsa Romeo e ka ndërprerë.

‘Ose e kundërta. Është shumë e lehtë të flasësh për tjetrin’, tha ai duke parë vëllain në sy.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img