Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Rrëfehet si asnjëherë më parë Isli Islami: Periudha më e keqe e jetës time ishte…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatori i “Wake up”, Isli Islami është padyshim një ndër figurat më të njohura për publikun shqiptar. Isli shoqëron publikun çdo mëngjes dhe për këtë arsye është kthyer në një nga personazhet më të komentuar.

Gjithashtu moderatori është shumë aktiv edhe në rrjetet pasi publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Një ndjekës në Instagram e ka pyetur Islin në rubrikën ‘Më bëj një pyetje’ se cila ka qenë koha më e bukur e jetës së tij, por moderatori ka treguar kohën më të keqe.

“Do të të përgjigjem me kohën më të keqe në jetën time: gjimnazi”, shkruan Isli, pa shpjeguar më tej se ç’i kishte ndodhur gjatë kësaj periudhe, ndërkohë që postimin e shoqëron me një emoji njeriu duke vjellë.

-640-0-5ca735037d843.png

1.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img