Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Rrëfehet shqiptari që gatoi për mbretëreshën e Anglisë, Elizabeta: Ja pse e hapa restorantin

Lajme të ngjashëm

Ismet Shehu, kuzhinieri i talentuar shqiptar në emisionin “Opinion” në Tv Klan ka treguar se në kohën kur kishte qenë student kishte gatuar për mbretëreshën e Anglisë.

Pasi rrëfeu këtë moment Ismet Shehu ka treguar historinë e tij prekese që e bëri atë të hapë një restorant. Ai tha se shkak për këtë është bërë një ndrhyrje që ai ka bërë në zemër.

Shehu tha se restorantin që ka aktualisht ja ka bërë dhuratë babit të tij për shkak se ky i fundit është ndjerë tepër në merak për të, pasi ka kryer operacionin në zemër.

“Emri ‘Ceren’ që i kam vendosur restorantit është vendlindja e babait tim në Mal të Korabit. Këtë restorant ja bërë dhuratë babait tim sepse unë kam kryer një operacion në zemër dhe babi nuk ishte i pranishëm. Këtë restorant e ka bërë dhuratë vetëm për babin për ti dhënë kurajo e për t’i treguar që unë jam mirë”.


Më shumë