Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrëfehet Rudina Hajdari: Ky ka qenë personazhi i njohur për të cilin kam patur fantazi seksuale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c397072f6df28b07744b375e542bb82

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush Luan” ka qenë e ftuar edhe deputetja e parlamentit Rudina Hajdari.

Dy skuadrat, blu dhe e kuqe u përballën në lojën e gjetjes së shkronjave në skenë, me skuadrën e kuqe që humbi, pjesë e të cilës ishte edhe deputetja Hajdari.

Pjesëtarët e skuadrës humbës eduhet të zbulonin personazhin publik me të cilin kanë patur fantazi seksuale, me deputeten që tha emrin e aktorit Brad Pitt.

Kapiteni Florjan Binaj u përgjigj se ka parë në ëndërr Kim Kardashian dhe me shaka tha se kjo ishte arsyeja e ndarjes së Kim dhe Kanye, Zaimina Vasjari tha “Jason i “Transportuesi” pasi ka ngjashmëri me bashkëshortin e saj, Endrit Mërtiri tha emrin e Britney Spears ndërsa Alesia Noka tha Johnny Depp.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img