Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Rrëfehet Rozana Radi: Si përfundova me gjoks bullgareje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi e ka pranuar hapur se ka kryer ndërhyrje për të zmadhuar gjoksin.

 Ajo ka treguar historinë në emisionin “Mos i fol Shoferit”, se si vendosi të zmadhojë gjoksin disa vite më parë.

“Kur vendosa të bëj gjoksin, qejf i madh, adoleshencë, do bëj një gjoks të madh. Kur shkova atje, doktori më tha: “Je shumë mirë, ke një gjoks të bukur, nuk ke nevojë”.

Por, sipas Rozanës asokohe kishin nisur klipet, kryesisht në Bullgari ku vajzat kishin nisur të zmadhonin gjoksin.

“Operacionin e bëra në Shkup dhe mora një furgon me shoqëri me vete. Kam frikë nga gjilpëra dhe thashë, në rast se unë nuk e bëj, e bëni me radhë dhe ndonjëra godet. Jam fobike e gjilpërave. Ditën që shkojmë, e kisha vendosur që do bëj 3 abondent dhe hyra aty, tha Rozana nuk bëjmë dot operacion sot. I thashë Pse? Sepse protezat që kanë ardhur janë më të mëdha se 3, tha ai. Vëri këto i thashë, ku kam kohë unë të vij, të harxhoj 5 mijë euro për 2 numra, të paktën të harxhoj për 4. Dhe kështu përfundova me një gjoks bullgareje”, tha mes të qeshurave këngëtarja.

vgfr (1).png

tter.png

Më shumë
spot_img
spot_img