Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Rrëfehet në mënyrën më të sinqertë Kejvina Kthella, tregon defektet në trup

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Kejvina është shumë aktive në Instagram ku publikon foto ku ajo shihet e kuruar deri në detaje duke tërhequr vëmëndjen e të gjithëve.

Ish-velina e Xing me Ermalin njihet gjithashtu për format perfekte, të cilat nuk ngurron të na i ekspozojë me bikini siç ka bërë edhe së fundmi.

Kejvina ka publikuar një video ku shihet duke ecur me peshqir në kokë dhe një pije buzë pishinës, por një fanse është bërë vërtet kurioze.

“Amon a ke celulit ti, he ma hiq këtë merak.. si yll moj”, i shkruan vajza dhe Kejvina i është përgjigjur në mënyrën më të sinqertë.

“Po normal qe kam…mua më pëlqejnë sufllaqet…faleminderit”, ia kthen ajo duke e habitur ndjekësen.

dnhjycgvkl.jpg

 
 
 
View this post on Instagram

 
 

El dijo que te ama… ?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Më shumë
spot_img
spot_img