Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Rrëfehet “Miss Shqipëria”: Mesazhet me “Capital T”, besoj se do kemi një lloj…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Miss Shqipëria 2020, Iljada Baci ka treguar disa gjëra nga jeta e saj sot në “Edicioni Veror” në Abc.

Ajo foli për projektet e së ardhmes, si është për të një ditë vere, situatat e pakëndshme apo dhe prapaskenat e xhirimeve. Gjatë intervistës me gazetaren Meçe, Iljada zbuloi se ka komunikuar me reperin e njohur Capital T.  

“Më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”, tha ajo.

E pyetur nëse do i futej botës së muzikës, missi tha se “ndoshta në një të ardhme të largët. Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të paharrueshme.

“Më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo.

Më shumë

spot_img