Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Rrëfehet Enkel Demi, tregon historinë e veçantë si u martua me Mesilën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Enkel Demi njihet për pasionin e tij për gatimin dhe kuzhinën, ndërsa ka treguar se martesa e tij me Mesilën, lidhet pikërisht me gatimin.

I ftuar në emisionin ‘Opinion’ ku tema ishte e gjitha kushtuar gatimit, Enkeli ka treguar se kur ka qenë i lidhur me ish-deputeten, kanë shkuar në shtëpinë e saj dhe pasi kishte provuar gatimin që kishte bërë Mesila i kishte propozuar për martesë.

‘Kemi qenë të lidhur dhe shkuam në shtëpinë e saj. Kishte gatuar diçka krejt të zakonshme për të, por që ne nuk e përdorim. Patate me rozmarinë. Dhe pasi e hëngra të gjithën, i thashë që ne duhet të martohemi’, tregoi Enkel Demi duke qeshur.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img