Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Rrëfehet De Biazi, këtë ves të shqiptarve nuk e kam pëlqyer kurrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pavarsisht se është larguar nga drejtimi i kombëtares shqiptare, Gianni De Biazi nuk mund të rrijë dot larg nga vendi ynë dhe duket sikur një sy e një vesh nga Shqipëria.

Gjatë një interviste për portalin “eduasportin” ka folur për gjithçka, që nga vizioni i tij për ekipin që zëvendësuesi në pankinën kuq e zi, Christian Panuçi do të ndërtojë.

Mes të tjerash De Biazi ka zbuluar se çfarë e “çmend” nga shqiptarët dhe karakteri tyre. Ai tha se shqiptarët janë njerëzit që abuzojnë më së shumti me kohën.  “Një gjë që më ka çmendur gjithmonë është humbja e kohës kot. Unë gjithmonë kam luftuar për ta ndryshuar këtë gjë, që bën pjesë të një farë mentaliteti”, tha italiani.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img