Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Rrëfehet Artan Hoxha: Si u takova me Safet Bajrin, ndërrova 3 makina deri në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

d19ce5de7a00f369624e09763319d16e

Gazetari Artan Hoxha, para disa muajsh arriti të realizojë një intervistë ekskluzive me Safet Bajrin, njëri prej prestarëve të grupit Bajri konsideruar si personi më i kërkuar i policisë Belge.

Në një rrëfim për “Top Story” Hoxha ka treguar detaje se si u lidh me Bajrin, ndërsa ka shtuar se i është dashur të ndërronte 3 makina derisa ka shkuar në Shkodër.

“Mu desh që së pari ta identifikoj se ku ndodhet, në çfarë zone ndodhet dhe së dyti të kërkoj kontakt, ta marr në intervistë në një ambient dhe në një situatë ku ai nuk rrezikonte arrestimin nga policia. Kam shkuar në Shkodër, kam ndërruar 3 makina për të shkuar, dhe kur kam mbaruar intervistën nuk jam kthyer në Tiranë, ika në Mal të Zi, u ktheva pas 3 ditësh në Tiranë”, ka thënë Artan Hoxha.

VIDEO E PUBLIKUAR NGA TOP STORY:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img