Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Rrebeshe shiu, por temperatura deri në 31°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbetemi në vlera të ulta barike të cilat do të sjellin zhvillimin e vranësirave konvektive duke krijuar mundësi për rrebeshe afat-shkurtra dhe ti izoluara shiu në të gjithë. Por intervalet me kthjellime do te jeni te shpeshta përgjatë 24 orëshit.

Temperaturat e ajrit do të posojnë rënie të lehtë në mengjes, por mesdita mbetet konstante duke u luhatur nga 12°C deri në 31°C.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë me shpejtësi 40 km/h në drejtimi kryesisht Jugor duke krijuar dallget i 2-3 balllë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img