Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Rrebeshe shiu, përmbyten disa rrugë në Durrës dhe Lezhë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë të gjithë vendin gjatë mbrëmjes së djeshme.

Bëhet me dije se reshjet e shumta kanë sjellë dhe përmbytje tek  rruga pranë stadiumit dhe tek rruga që të çon në zonën e Currilave në Durrës.

Përmbytja e rrugëve ka shkaktuar probleme me qarkullimin e makinave si dhe të qytetarëve.

E njëjta situatë është edhe në Lezhë, ku disa rrugë janë përmbytur për shkak të reshjeve të dendura të shiut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img