Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Rrebeshe shiu në disa zona, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë që në orët e para të ditës do të jetë me vranësira të shumta dhe kthjellime të pakta. Por në orët e mesditës dhe pasdites vranësirat do të pësojnë zhvillim duke sjell rrebeshe shiu, ku më të dukshme shirat do të jenë në zonat Jugore.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke huhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 31°C.

Era do fryjë mesatare, fortë me shpejtësi mbi 50 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim mbi 4 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img