Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Rrahu vajzën e tij 17 vjeçare, arrestohet babai në Tiranë

Lajme të ngjashëm

Një 41 vjeçar në Tiranë është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij.

Ai ka rrahur vajzën e tij, 17 vjeçaren me iniciale K.Q.

“Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vajzës së tij, arrestohet në flagrancë 41-vjeçari. 

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit S. Q., 41 vjeç, pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij minorene, shtetases K. Q., 17 vjeçe, të cilës iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes”, njofton Policia.


Më shumë