Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Rrahu prindërit dhe shkatërroi orenditë në shtëpi, arrestohet i riu në Cërrik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rrahu prindërit dhe shkatërroi orenditë në shtëpi, arrestohet i riu në Cërrik. Policët janë detyruar të vënë në pranga të riun, pas denoncimit të prindërve për dhunën që po u ushtronte i biri.

Festa Jança, 22 vjeç ka nisur të grushtojë prindërit e t’i shajë ata, duke hedhur përtokë orenditë shtëpiake, një pjesë e të cilave janë dëmtuar.

Nuk dihet arsyeja e dhunës ndaj prindërve 47-vjeç dhe 51-vjeç. Policia po heton për ngjarjen.

Më shumë

spot_img
spot_img