Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Rrahu për vdekje tre të pastrehë gjatë periudhës së karantinës, arrestohet 35-vjeçari monstër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një burrë 35-vjeçar nga Brazili, është arrestuar me akuzën se ka rrahur për vdekje tre të pastrehë gjatë periudhës së izolimit në Barcelonë, Spanjë. Burri u ndalua në Sant Cugat del Valles në periferi të qytetit bregdetar, tha policia.

Ai u arrestua vetëm disa orë pasi një person i pastrehë u gjet i vrarë në qendër. Nga këqyrja e trupit të pajetë, u vunë re shenja dhune. Kjo, në të njejtin vend ku u regjistruan edhe vdekje të tjera të dhunshme të dy të pastrehëve të tjerë, javët e fundit, tha një zëdhënës i policisë.

Viktima kishte pësuar goditje në kokë, ashtu si dy viktimat e tjera. Policia tha se ata kishin identifikuar të dyshuarin me ndihmën e përshkrimeve të dhëna nga dëshmitarët dhe pamjet e kamerave të sigurisë, shkruan dailymail.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img