Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrahu për VDEKJE me shkop babain e tij, del FOTOJA e 25-vjeçarit nga Fieri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b2ba6798ef9dd34643494c8527b23cd5

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Roskoves të Fierit, ku një 25-vjeçar rrahu për vdekje babain e tij.

Policia njoftoi se 25-vjeçari Erdis Rapi, dhunoi me shkop babain e tij, 52-vjeçarin Dhori Rapi, i cili fatkeqësisht ndërroi jetë në vend.

Sipas informacioneve për mediat, të dy babai dhe djali kanë vuajtur nga probleme mendore.

Aktualisht 25-vjeçari është arrestuar nga policia dhe ndodhet në komisariat.

erdis_1.jpg

erdis_2.jpg

erdis_3.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img