Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Rrahu nusen e djalit, arrestohet gruaja në Korçë (EMRI)  

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Korçës ka arrestuar një grua pasi kishte ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit të saj.

Në pranga është vënë Shegë Bezolli, banuese në Kamenicë, pasi për motive të dobëta ka rrahur nusen e djalit.

Gjatë sherrit mes 48-vjeçares dhe 23-vjeçares me inicale, F.B.,  është dëmtuar edhe dera e një dhome të banesës.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës”.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img