Hapësire reklamuese

Aktualitet

Rrahu nënën dhe bashkëshorten, arrestohet shkodrani

Shkruar nga Newsbomb
Rrahu nënën dhe bashkëshorten, arrestohet shkodrani

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Shkodrës, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes së tij. Blutë e  qytetit bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Guci e Re, ku shtetasi K.T, ka ushtruar dhunë ndaj familjarëve.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër arrestuan shtetasin K. T., 30 vjeç, banues në fshatin Guci e Re, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes së tij”, njofton Policia e shkodrës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese