Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Rrahu nënën dhe babain, arrestohet 43-vjeçari në Dibër

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Dibrës pasi akuzohet për dhunë në familje.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi shtetasi G.Ç., 43 vjeç, banues në Maqellarë, pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij.

“Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u arrestua në flagrancë shtetasi G.Ç., 43 vjeç, banues në Maqellarë, pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij”njoftimi i policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img