Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrahu me sende të forta dhe bëri për spital 58-vjeçar, arrestohet 62-vjeçari në Lushnje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 62-vjeçar ka rënë në prangat e policië së Lushnjes pasi ka dhunuar një person në Lushnje.

Bëhet me dije se ka rënë në pranga shtetasi Z.K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, pasi në tokën e tij në fshatin Dushk, për motive të dobëta ka goditur me sende të forta shtetasin M. T., 58 vjeç, banues në Dushk, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, arrestuan në flagrancë shtetasin Z. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, pasi në tokën e tij në fshatin Dushk, për motive të dobëta ka goditur me sende të forta shtetasin M. T., 58 vjeç, banues në Dushk, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje” njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img