Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Rrahu me grushta dhe shkelma një grua në mes të rrugës, gjykata merr vendimin për 17-vjeçarin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata ka vendosur një muaj paraburgim për të miturin i cili sulmoi fizkisht një grua rome ditën e djeshme në Ferizaj.

I mituri B.T,  31 maj 2019 në Ferizaj, ka sulmuar shtetasen Z.S. fillimisht duke e goditur nga mbrapa me grusht në kokë e pastaj e godet me shkelma në fytyrë.

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti për të Mitur, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit të mitur B T.   për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale lëndim i lehtë trupor.

Gruaja është dhunuar barbarisht në mes të rrugës, pasi dyshohej se ajo rrëmbente fëmijë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img